Czy opłaca się sięgnąć po inwestycję w kryptowaluty przynoszącą ponad 10% rocznie, ale ze sporym ryzykiem? Sprawdzamy. W świecie kryptowalut giełda to jeden z niewielu biznesów, który zarabia w każdą pogodę. Dlatego przez ostatnie lata powstało sporo przedsięwzięć, które dostarczają inwestorom i traderom bezpieczne miejsce do handlu. Każda z nich stara się unikalną ofertą i pomysłowością zachęcić do korzystania właśnie z jej platformy.

Największe giełdy, które mają już ustabilizowaną liczbę użytkowników skupiają się na dostarczeniu niezawodnej usług i decydują się na niewielkie zniżki prowizji dla klientów o dużych wolumenach. Mniejsze giełdy, aby powalczyć o klientów oferują coś więcej. Przyglądamy się dziś takiej ofercie: giełda kryptowalut, która nie tylko oferuje najniższe prowizje, ale również wypłaca dywidendę i oferuje program partnerski!

Szybka decyzja? Zarabiaj nawet 10% rocznie

Giełda kryptowalut z aspiracjami do szybkiego rozwoju

Giełda kryptowalut KuCoin to chińskie przedsięwzięcie, które walczy o nowych użytkowników używając wielu kreatywnych sposobów. Promocyjne niskie prowizje, giveaway (rozdawanie nowych tokenów), udziały w giełdzie (!) i program partnerski to zestaw, który trudno znaleźć na innych giełdach.

Działania zmierzające do uzyskania reputacji giełdy na największych możliwościach przyniosły efekt: giełda utrzymuje wysoką pozycję w rankingu giełd względem obrotu, plasując się regularnie w pierwszej setce na świecie. Sąsiadami KuCoin w rankingu obrotów są tacy potentaci, jak największa europejska giełda BitBay czy giełda CoinDeal.

Możliwość nabycia i posiadania udziałów giełdy kryptowalut KuCoin to unikalna sytuacja. Zwykle, udziałowcy giełd kryptowalut, nie mają intencji dzielenia się zyskami ze względu na możliwość szybszego wzbogacenia się. W przypadku KuCoin, misja giełdy uwzględnia dostarczanie wszystkim ludziom stabilnej ekonomicznie platformy tradingowej kryptowalut. Rozwiązaniem okazało się udostępnienie udziałów giełdy nie tylko instytucjom i zamkniętemu gronu, ale każdemu, kto wierzy w jasną przyszłość projektu.

Na czym zarobi inwestor w kryptowaluty? Prowizje są rozdzielane między inwestorów i udziałowców.

Ile dywidendy zapłaci token KCS?

Warunkiem otrzymania dywidendy jest posiadanie na koniec dnia więcej niż 6 tokenów KCS, czyli tokenów o wartości ponad $4. Oznacza to, że można zacząć inwestycję od naprawdę niskiej kwoty i już rozpocząć otrzymywanie dywidendy.

100 KCS, w zależności od dziennej prowizji, może wypłacić ponad 0.016 USD. Oznacza to, że otrzyma się rocznie ponad 10%. Wypłata dywidendy dokonywana jest w tokenach KCS co dzień, co oznacza, że odsetki pracują już od następnego dnia. Powyższe obliczenia zostały wykonane dla konserwatywnego obrotu giełdy na poziomie 16 milionów dolarów (największa giełda kryptowalut Binance ma prawie 500 milionów dolarów obrotów dziennie).

Sprawdź, jak zarabiać 10% rocznie na kryptowalutach

Gdzie w inwestycji w giełdę kryptowalut jest ryzyko?

Aktualnie tokeny KCS są wyceniane na atrakcyjnym poziomie względem zeszłorocznych szczytów. 1 KCS kosztuje aktualnie 59 centów, gdy w najgorętszych momentach rynku token kosztował ponad $20! Oznacza to spadek o ponad 95% i mogłoby się wydawać, że jest to jeden z najatrakcyjniej wycenionych projektów. Niestety, rynek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a wycena może spaść jeszcze niżej, szczególnie, gdy pierwsi inwestorzy zechcą spieniężyć swoje wczesne udziały. Z drugiej strony wiemy jednak, że tokeny early investors są zamrożone do początku września 2019.

Gdzie jest szansa?

Cena tokenów spadła do poziomu sprzed gorączki kryptowalutowej zimą 2017. Aktualnie jest okazja, żeby kupić tokeny po cenie, którą mieli najwcześniejsi inwestorzy, jeszcze przed dużymi wzrostami. Giełda jest ustabilizowanym przedsięwzięciem z milionami klientów, dobrym wsparciem i inwestorami instytucjonalnymi. 

Podsumowanie:

  • giełda kryptowalut zapewnia handel o najniższych prowizjach, na poziomie 0.1% za transakcję. Dzięki temu na giełdę napływa szeroki strumień nowych użytkowników. Można uzyskać dodatkową zniżkę posiadając tokeny KCS,
  • zakup tokenów KuCoin Shares oznacza nabycie udziałów w giełdzie. Każdy token KCS uprawnia do otrzymywania codziennej dywidendy, która pozwala na ROI ponad 10% w skali roku (w konserwatywnym scenariuszu),
  • program partnerski na korzystnych zasadach pozwala na uzyskanie dodatkowych dochodów osobom, które posiadają duże grono znajomych lub dysponują poczytnym medium,
  • giełda pozyskała kolejną rundę finansowania od aniołów biznesu (ponad 20 milionów dolarów), dzięki czemu jest stabilna finansowo i rozwija się technologicznie w szybkim tempie.

Dołącz do grona inwestorów!

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najpewniejszych biznesów w finansach są usługi brokerskie. Dokładniej mówiąc, chodzi wszystkie aktywności, które prowadzą do zapewnienia obu stronom możliwości dokonania transakcji. W zamian za tę usługę można zainkasować prowizję, najlepiej od obu stron. Jest szansa, żeby zostać inwestorem w tego typu przedsięwzięciu, na etapie, który jest zwykle niedostępny dla przeciętnego inwestora.

Jak zainwestować w kryptowaluty i stać się udziałowcem giełdy kryptowalut? Opinie o KuCoin są pozytywne, a przyszłość obiecująca.

Zarejestruj się dziś i zostań inwestorem w giełdę kryptowalut

Instrukcja krok po kroku:

  1. zarejestruj się na giełdzie
  2. wpłać kryptowalutę (Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub kilkadziesiąt innych)
  3. kup tokeny KCS
  4. polecaj giełdę innym inwestorom, żeby zwiększyć ROI

W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu poprzez media społecznościowe lub e-mail.